Kolik to stojí?

Ceník Psychoterapie a poradenství

Vyberte si model práce na sobě, který nejlépe sedne vašim podmínkám a možnostem. Kupujete promyšlené modely psychoterapie, které jsem zkoušel, piloval a ladil s klienty od roku 1995. Je dobré počítat s nejméně deseti sezeními s frekvencí jednou týdně. Realisticky je psychoterapie déledobá systematická práce na sobě a trvá cca rok, což je přibližně 50 sezení. Obchodní podmínky najdete ZDE   

2023 září 

Ceny zahrnují 21% DPH

První úvodní konzultace   

Úvodní konzultace, 90 minut, pracovní dny, dostanete písemné shrnutí od terapeuta s návrhem dalších kroků, psychodiagnostický dotazník on-line, budeme mít dost času v klidu probrat to, co přinášíte. Dostanete písemné výstupy, konkrétní doporučení, důkladný rozbor vaší situace.  Nejen povídání, ale pevný základ pro další budování. Může proběhnout ON-LINE, nebo OSOBNĚ v poradně Dobromysl v Hradci Králové.

1 800 Kč

Psychoterapie individuální dopoledne 9:00-12:00

50-60 minut, pracovní dny, pro jednu osobu, 1 x 7-14 dnů, může proběhnout ON-LINE, nebo OSOBNĚ v poradně Dobromysl v Hradci Králové.

890 Kč

Psychoterapie individuální odpolední 13:00-20:00

50-60 minut, pracovní dny, 1 x 7- 14 dnů, úkol do příštího sezení, může proběhnout ON-LINE, nebo OSOBNĚ v poradně Dobromysl v Hradci Králové.

990 Kč

Párová konzultace

80 minut, pracovní dny. POUZE OSOBNĚ  v poradně v Hradci Králové.

1 900 Kč

Skupinová terapie

Informujte se, prosím, o probíhajících skupinových terapiích

500 Kč


MŮŽETE ROZKVÉST  - REZERVUJTE TERMÍN  TERAPIE

Pravidla férové spolupráce?

Aby to fungovalo

Jak se objednám?

Klikněte na rezervační formulář, zvolte službu, termín a pohodlně zaplaťte on-line kartou. Do mailu vám přijde link na Teams, kde se potkáme. Pokud nemůžete najít vhodný termín, volejte  na +420 776 605 395 a snadno vše smluvíme. Když běží terapie, telefon nezvedám, ale volám zpátky.

Platí to VZP?

Ano, VZP vám může proplatit příspěvek     5000 Kč na e-Psychoterapii. Podmínky se stále mění a proto se mě zeptejte na aktuální situaci.

Něco mi do toho vlezlo! 

Sezení můžete bezplatně zrušit NEJPOZDĚJI 24 hodiny před sjednaným termínem sezení. Storno v kratším čase znamená, že hradíte plnou cenu objednaného sezení. Nejlepší je poslat SMS "NĚCO MI DO TOHO VLEZLO" na +420 776 605 395. Počítá se čas doručení SMS zprávy mobilním operátorem.

Potřebuji doporučení od lékaře?

Ne, nepotřebujete. Bude ale výhodné, pokud budete vědět názvy léků, které užíváte, u koho se případně léčíte apod..

Kolik sezení bude zapotřebí?

Psychoterapie je déledobá, systematická práce na sobě. Ano, výjimečně někomu stačí trochu si urovnat během pár sezení myšlenky a je vyřešeno. Realisticky počítejte s rokem práce, což je cca 50 sezení.

Jak často probíhá psychoterapie?

Alespoň jednou týdně, postupně jednou za dva týdny. Pravidlo říká, že čím méně, tím méně. Čím méně se věnujete terapii, tím méně z ní profitujete. Stejné to je ve sportu, nebo při studiu jazyků. 

Jak dlouho čekám?

Pokud nepřicházíte na objednanou konzultaci a nezavoláte, nebo nenapíšete, že máte zpoždění, tak čekám 20 minut. Proto, pokud se někde "zaseknete" (což se normálně může stát), tak napište, že máte zpoždění.  

V soukromé praxi poskytuji psychoterapii, krizové intervence, systematickou práci s tělem. Pracuji zde s dospělými, případně dospívajícími, s dětmi to neumím. Přestože mé služby proplácí zdravotní pojišťovny, tak soukromá praxe není vedena jako zdravotnické zařízení, neposkytuji zde zdravotní služby.   

Chci se objednat

Vyplňte všechny potřebné údaje a ozvu se vám do 24 hodin zpátky.